533 114 331 604 573 733
Lublin / Świdnik, Wyszyńskiego 26

Odnowa zdrowia Lublin

Często poszukujemy metod i stosujemy zabiegi, które mają upiększyć nasz wygląd zewnętrzny , zniwelować zmarszczki, poprawić gęstość skóry, koloryt cery, zachować młodość.Nie zapominajmy jednak, że nasz wygląd zewnętrzny jest odbiciem tego co mamy wewnątrz naszego organizmu. Nasz organizm starzeje się cały zarówno nasza skóra jak i nasze narządy wewnętrzne, naczynia krwionośne, kości, spowalnia metabolizm i spada wydolność fizjologiczna.

odnowa-zdrowia-ozonoterapia-lublinNasz program Odnowa Zdrowia to odnowa biologiczna organizmu, poprawa wydolności procesów fizjologicznych, przywrócenie witalności i lepsza jakość życia. Podstawą w tym programie jest ozonoterapia dożylna podawana w postaci serii kroplówki z ozonowaną solą fizjologiczną. Ozon jest aż 10-krotnie lepiej rozpuszczalny we krwi niż tlen, aktywuje odpowiednie enzymy, dzięki którym hemoglobina oddaje znacznie więcej tlenu do tkanek.
Doskonałe natlenienie wszystkich tkanek intensyfikuje zachodzące w nich procesy metaboliczne i powoduje głęboką regenerację niedokrwionych, niedożywionych i uszkodzonych tkanek. Efektem tego jest poprawa wydolności narządów, poprawa pamięci i koncentracji oraz spowolnienie procesów starzenia.
Ozonoterapia utlenia i eliminuje ksenobiotyki oraz intensyfikuje procesy detoksykacji organizmu. Ksenobiotyki to wszystkie substancje chemiczne, które są dostarczone do naszego organizmu,a organizm ich nie rozpoznaje i nie przyswaja. Należą do nich: wszystkie leki , metale ciężkie, konserwanty żywności, barwniki spożywcze i polepszacze smaku, pestycydy, chemia gospodarcza, kosmetyki . Nasz naturalny system detoksykacyjny często zostaje przeciążony i nie może zutylizować i wyrzucić tak dużej ilości toksyn. Nadmierna ilość toksyn pozostaje w organizmie i może być podłożem wielu chorób.
Ponadto ozonoterapia dożylna w odpowiednich dawkach reguluje pracę układu obronnego, co oczywiście ma niebagatelne znaczenie w utrzymaniu zdrowia. Badania kliniczne potwierdzają ,że ozonoterapia przynosi pozytywne efekty zarówno przy osłabionym układzie odpornościowym jak również przy jego nadwrażliwości i chorobach związanych z jego nieprawidłowym działaniem.
U osób, które przechodziły terapię ozonem w naszym ośrodku zawsze obserwowaliśmy poprawę parametrów krwi tj podwyższenie parametrów zbyt niskich i obniżenie zbyt wysokich. Działanie modulacyjne dotyczy m.in. liczby krwinek czerwonych, poziomu hemoglobiny, liczby krwinek białych, liczby limfocytów oraz zmniejszenia lepkości krwi i zmniejszenia wskaźników stanu zapalnego (CRP i OB).
Odczuwalne efekty terapii są zauważalnejuż po kilku zabiegach, obserwujemy przypływ energii, poprawę kondycji fizycznej, jasność umysłu i poprawę procesów myślowych, pamięci i koncentracji

Ozonoterapia jest zabiegiem podstawowym w programie Odnowa Zdrowia, jednak w zależności od stanu organizmu i oczekiwań pacjenta terapię można wzmocnić dodatkowymi kroplówkami z witaminą C, kwasem alfa liponowym lub glutationem.

Dla kogo dedykowany jest program Odnowa Zdrowia ?
Ozonoterapia jest dla wszystkich, którzy cenią zdrowie i dobrą jakość życia. Dotyczy to zarówno ludzi zdrowych jak i chorych. To świetny program przeciw-starzeniowy i wzmacniający siły witalne, a szczególne polecany osobom obarczonym szybkim tempem życia, zabieganych i przemęczonym. To również doskonała terapia dla wszystkich bardzo aktywnych fizycznie i intensywnie uprawiających sport.